Play
GAMERSTURK
Oyun & Eğlence
Play
GAMERSTURK
Oyun & Eğlence
Play
GAMERSTURK
Oyun & Eğlence
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Kanal Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Burada!

Logo Tasarımı

Logomuz House of Designerz tarafından profesionel bir şekilde hazırlanmıştır.

Logunun renkleri en sevdiğim renk olan koyu sarı ve siyah renkleriyle tasarlanmıştır. Logo oyun oynuyan bir oyuncuyu temsil ediyordur. Gözünde VR gözlük elinde ise oyun kolu vardır.

Göz at

Ne zaman Kurulduk?

  • Kanalımız 14 Şub 2013 tarihinde kurulmuştur. İlk videomuz Wıpeout Minecraft adlı videodur. İlk 1.000 izlenmeyi geçen videolardan biridir.

    GamersTurk
  • 2017 yılına kadar 500-1.000 civarı abonelerimle videolarımı paylaştım. 2017 yılından sonra 1.000 abone barajını geçtim.

    GamersTurk
  • Ve en sonunda 2017 yazında ilk patlamamızı yaşadık anlık 1.000 abone artışıyla 1 haftada 10.000 aboneye ulaştık! Ve dahasıda geldi sizler sayenizde şuanda bu konumdayım <3

    GamersTurk
TELEFON VE TABLET BİLDİRİMLERİ

Telefon veya tabletlerden yeni yayınlanan videolara hızlı şekilde erişmek için Abone Ol butonuna bastıktan sonra yanda çıkan zile basarak bildirimleri açabilirsiniz.

MOBİLE ÖZEL TASARIM

Mobil Youtube Uygulaması için özel kapak tasarımı ve renklendirme! En popüler oynatma listeleri, en çok izlenen ve dahası..

topluluk

Topluluk sekmesiyle abonelerimizle iletişim halinde kalıyoruz. Haber ve yeni güncellemelere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

SPONSORLAR & PARTNERLERİMİZ

GamersTurk yaklaşık 5 yıldır oyun videoları paylaşan bir kanaldır. Sende abone ol bu eğlenceyi kaçırma!

Neredeyiz?

İzmir, Turkey
GamersTurk Youtube

İletişim
erginberke96@gmail.com
Sosyal Medya